Vžitý názor společnosti je většinou takový, že přátelství mezi dívkou a chlapcem nemůže fungovat. Nebo může, ale pouze ve chvíli, kdy jsou oba zadaní. Existuje totiž vždy šance, kdy jeden z nich začne cítit k tomu druhému něco víc. Něco, co by mohlo něco tak silného a krásného, jako je nejlepší přátelství, porušit. Pokud vás váš nejlepší kamarád přitahuje, měla byste si říct, zda vám snaha o něj za  to bude stát.
muž, žena a pes

Jdu do toho!

Pokud se rozhodnete, že byste vztah chtěla se svým nejlepším kamarádem zkusit, měla byste zvážit všechna pro a proti, která by se mohla naskytnout. Začít si něco s někým, koho znáte už pěknou řádku let opravdu podrobně, je úplně něco jiného, než vztah s mužem, kterého znáte dva měsíce a vnímala jste po celou dobu jen jeho pozitivní vlastnosti.

Výhody..

Výhod takového vztahu je nespočet. Znáte se opravdu dobře, takže už víte, co ten druhý má rád, co mu naopak vadí, kam chodí rád do kina, jaké je jeho nejoblíbenější jídlo, kterou barvu košile nosí nejčastěji..Pokud se znáte opravdu dlouho, možná jste svého nejlepšího kamaráda zažila i v době, kdy měl vztah. Líbilo se vám, jak se ke své bývalé přítelkyni choval? Záviděla jste jí, nebo vám jí bylo líto? Byl pozorný milenec nebo neustále řešil, jestli přibrala nebo měla zrovna pupínek na čele? Tím se dostáváme k nevýhodám takového vztahu.

Nevýhody vztahu s ním

Je to tak, i přes skvělé přátelství to jednoduše nemusí klapat. Znáte se až moc dobře na to, abyste si jeden s druhým něco začali. Na začátku to vypadalo slibně, avšak po sléze jste zjistili, že by bylo nejlepší vrátit vše zpátky do dob, kdy jste byli jen nejlepšími kamarády. Také si z vás bude moct utahovat okolí. Taková společnost bohužel je a ve chvíli, kdy vyjde na povrch, že jste měla něco se svým nejlepším kamarádem, nemusí to mít vždy pozitivní ohlasy.
polonahý pár

Důležitá rozhodnutí

Rozhodnout se, zda skončit nejlepší přátelství pro vztah nemusí být nic tragického a smutného. Vždyť nejlepšími kamarády můžete být sobě i jako partneři! Je známo, že ty nejkrásnější vztahy, ty, které opravdu vydrží, vzešly z nejlepších přátelství. Ať už ta přátelství trvala měsíc nebo deset let. Hlavně nedávejte na názor okolí, to ale platí u všech typů vztahů. Držíme palce, ať už se rozhodnete jakkoliv!