Stává se to čím dál častěji. Právě jsme se pohodlně usadili k počítači a rozhodli obdarovat své známé, prozkoumat zajímavé produkty, slevy a novinky, a ono nic. Zlé načítací kolečko se motá a motá, propadáme vzteku, zběsile klikáme tam a zpět. Je to čím dál častější. Fenomén internet nás ovládl natolik, že se bez něj nedokážeme obejít. Tady je pár drobných tipů co dělat.
·         Nejprve zkusíme vymazat nedávnou historii – pokud to běžně neděláte, je čas s tím začít, je to jednoduché a odlehčí vašemu ubohému stroji zahlcenému informacemi  –Ctrl+Shift+Klávesa  Delete
pes s brýlemi

·         Vypneme celý prohlížeč, znovu se připojíme (znáte tu větu z populárního seriálu – zkoušeli jste to vypnout a zapnout? Moc dobrá…)
·         Opustíme stránku, kterou nemůžeme načíst a zkusíme jít někam jinam.
·         Když se nedaří ani to, jdeme si uvařit kafe či jiný oblíbený nápoj, protože sítě jsou přetížené a s tím my prostě nic, ale vůbec NIC nemůžeme udělat.
·         Je jistě spousta odborných rad co a jak, ale než je běžný spotřebitel pochopí a vyzkouší, situace se změní a vy můžete vesele surfovat dál, aniž byste si zatížili hlavu dalšími informacemi.
·         Někdy pomůže obyčejný restart počítače.
·         Co neuděláš hned, uděláš za hodinu také, a mezitím můžeš poklábosit s přítelem, uvařit oběd, nebo si jen tak sednout, zavřít oči, poslechnout si muziku.
·         A když to spadne uprostřed nakupování? Každý slušný obchodník má na svých stránkách telefonní číslo a email. Pokud je to solidní obchod a dobrý obchodník, jistě rád vyřídí Vaši objednávku tímto způsobem. Je tedy dobré si zapsat typ, případně kód výrobku, aby vám nepřišlo něco úplně jiného.
psaní a klávesnice
A věřte nebo ne, dobře si popovídat není možné jen na FB. Znáte vůbec své sousedy? Zkuste je občas oslovit. Jen se stačí víc koukat kolem sebe a k pozdravu připojit takové to „to máme dneska hezky“
TAKŽE ZÁVĚREM SNAD JEN JEDINÉ, CO NEJDE DNES, JISTĚ PŮJDE ZÍTRA
A PŘEJU DOBRÉHO PŘIPOJENÍ