Každý kdo se kdy účastnil nějaké stavby, ví, jak moc náročné to je ve všech ohledech, mnoho lidí ale žene představa vlastního bydlení. Vy se tomuto stresu ale můžete velice snadno vyhnout, prohlédněte si naši nabídku, ve které najdete například dřevěné mobilní domy, ale i další materiály. Za velice příjemnou cenu můžete mít vlastní bydlení během několika dní a nemusíte se vůbec namáhat. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout naše uskutečněné projekty i právě nabízené kousky. Vaše nové bydlení může mít různé dispozice a může být samozřejmě vyrobeno z různých materiálů, takže si jistě přijdete na své a najdete svůj vysněný domov.

květy máku

Přímo vám na míru

Nabízíme vám nejen ty mobilheimy, které najdete v naší nabídce, ale pokud nás kontaktujete, můžeme společně navrhnout váš domov snů. Vy tak budete mít přesně to, co jste si vysnili a také nemusíte vůbec nic sami podnikat. Vyberte si bydlení od nás a vyčkejte, až vám ho přivezeme na pozemek a profesionálové ho správně nainstalují. Velkou výhodou tohoto typu bydlení je také fakt, že díky pohyblivosti můžete snadno změnit lokalitu bydlení. Zajisté oceníte naše moderní programy, které vám skvěle narýsují veškeré vaše představy, abyste mohli posoudit, zda jste s návrhem naprosto spokojeni.

dřevěné pozadí

Sezónní i trvalé bydlení pro vás

Hledáte vhodné víkendové útočiště, ale žádná z chatek se vám nelíbila a nechcete se zatěžovat stavbou? Máte možnost vybrat si u nás některý z mobilních domů. Velkou výhodou je, že tento typ stavby může také získat číslo popisné a stát se tak plnohodnotnou stavbou, stačí splnit povinné podmínky. Bydlení můžete mít také zateplené a tak byste měli naprosté pohodlí za jakéhokoliv počasí i ročního období. Možností je spousta a je jen a jen na vás, který typ zvolíte nebo si sami navrhnete přesně dle vašich představ a přání.