Naše půjčovna dodávek je jednou z nejlepších v Praze. Nabízíme vám opravdu skvělé služby za nízké ceny se zárukou kvality a opravdové spolehlivosti z naší strany. Všechny naše vozy prochází pravidelným servisem a také prochází pravidelnou kontrolou. Všechny vozy jsou čisté a nachystané pro naše zákazníky. Jsou čistě bílé, takže se nebojte, že byste museli jezdit v nějakém popsaném automobilu, tohle my neuznáváme. Také mají havarijní pojištění, které je v ceně výpůjčky, takže se bát rozhodně nemusíte. Také mají GPS navigaci a všechny jsou vybavené dálniční známkou, takže nemějte strach, že byste nemohli využít celou dálniční síť. Snažíme se vám vyjít maximálně vstříc. Pokud byste měli problém s řízením, tak vám to pronajmeme i s řidičem, to je jenom na vás. Naše služby jsou opravdu skvělé a jistě se vám to vyplatí, vložit důvěru do našich rukou.

autodoprava

Přepravní služby 9 Kč za kilometr
Takové skvělý cenové služby vám nabídne málokterá společnost v Praze. Nám ale záleží na tom, co si myslíte vy a proto vám nabízíme všechno za opravdu skvělé ceny. Můžete si vybrat přes internet v našem vozovém parku nebo se můžete přijet podívat na vlastní oči a vybrat si na živo. Rozhodněte se co nejrychleji, abyste si mohli vybrat co nejdříve. Raději si pospěšte, protože pokud byste chtěli třeba nějakou speciální dodávku, kterou by si někdo již před vámi vypůjčil, tak bychom s tím nemohli nic udělat. Můžete si pronajmout i vozy, které jsou určené na přepravu osob.

klíč

Výhody
· Skvělé ceny
· Vysoká kvalita
· Luxusní služby
· Spolehlivost

Tohle všechno vám nabízíme my, tak se nebojte a rozhodněte se co nejdříve a rozhodně nebudete zklamaní, protože naše vozy jsou skvělé. Máme zde i speciálně vypolstrované vozy na stěhování nebo vozy na přepravu většího počtu osob, tak si jsme jisté, že si vybere i ten nejnáročnější zákazník.