Hledáte vhodné místo k bydlení, Věřte, že tou nejlepší variantou je mobilní dřevostavba. Ptáte se proč? Vydržte minutku a hned vám vše osvětlíme!

Mobilní dřevostavby mají oproti klasickým a tradičním zděným domů nespočet výhod. Asi tou největší výhodou je pořizovací cena. Zatím co v současné nelehké situaci koupíte nový zděný dům kolem pěti až šesti milionů korun, klasickou dřevostavbu můžete mít už od jednoho milionu korun! No řekněte sami, nezní to jako pohádkové řešení? Nemusíte se lopotit každý den v práci a dřít jen na to, abyste splatili velmi vysoké splátky hypotéky. Nemusíte chodit víkendy do práce. Stačí si koupit mobilní dřevostavbu a jste do konce života za vodou.

moderní dům

Dřevostavby jsou generační bydlení. Je tedy pravda, že víc jak dvě generace vám pravděpodobně nevydrží, ale to vás nemusí trápit. Nikdo neví, co bude za dvacet let, natož za sto dvacet let. Dětem pak sice neodkážete celý dům, ale bohatě jim bude stačit pozemek, na kterém si mohou postavit svůj vlastní vysněný domov. Zkrátka, ideální a levně řešení pro celou rodinu.

levný dům

Nespornou výhodou oproti jiným projektům je i to, že tento typ staveb, se dodává již se základním vybavením. Mobilní dřevěný dům je až na váš pozemek dovezen včetně plně funkční koupelny, ale i kuchyně. Samozřejmostí je i základní vybavení, jako například sedačka, stůl, židle, nebo třeba skříně.

Kromě osobních věcí, tak opravdu nemusíte utratit ani korunu navíc. Žádné skryté výdaje a nedoplatky. Cena je konečná a dům připravený k nastěhování.

Výborně se tak tento druh staveb hodí jako chata, nebo obytný rodinný dům. Dům můžete umístit do chatové oblasti bez jakéhokoliv stavebního povolení, nebo třeba i na ornou půdu. Nemusíte tak ztrácet čas běháním po úřadech a vyřizováním nejrůznějších nesmyslných povolení. Zkrátka, proč si pořizovat zděný dům, který vám zajistí jenom velký dluh a hodně starostí, když to jde i jednoduše?