Ženy mezi sebou často mluví o tom, jak je dobré držet se zpátky od mužů, kteří mají až neobvykle blízko sebe jejich maminku. Je to z jednoho prostého důvodu, a to takového, že život s mamánkem – se žije ve trojici. A to není jen tak pro nějakou slečnu. Ovšem, na co samy zapomínají je to, že i ony mají matky, které jsou jim v životě blíž, než by jejich partner sám očekával nebo si to vůbec přál. Můžou být ženy také „mamánci“? Odpověď je prostá – samozřejmě, že ano!
ženy u chalupy.jpg

Když už vám „maminka“ leze pomalu i do postele…

Každý muž dobře ví, že skutečnost, že jeho žena svou matku bere jako blízkou osobu, které se může kdykoliv svěřit, je neměnná! A z nějakého druhu respektu vůči své ženě má potřebu, aby se svou tchyní vycházel – co možno nejlépe. Co ale žádný muž nechce (ani v nejhorším snu) je mít za zadkem stíhačku a to, aby měla jeho žena při problémech na své straně posilu, která se jen tak odbít nenechá. Co je příliš, to je už příliš a ani maminka ze strany ženy, by neměla mít volný a častý přístup do zaběhlé domácnosti, natož do prostoru ložnice, jinak se může stát, že vám co nevidět vleze pomalu až do postele.
dvě černošky.jpg
Proč není dobré, když vaše žena bez maminky neudělá ani krok?
1. Je taky žena a dvě ženy, které spolu drží „za jedno“, jsou pro váš vztah už příliš.
2. Tchyně má tendenci, že si může dovolit vše, obzvláště na muže, který si dovolil říct něco špatně její dceři.
3. Ztratíte veškeré soukromí a čas pro sebe, protože v každém volném dni můžete počítat s tím, že u vás bude „návštěva“.
4. Vaše žena získá sebevědomí tím, že za ní bude maminka vždy stát i v případě, že nebude mít pravdu – a takovým způsobem si konflikty nikdy nevyříkáte.
5. Časem vám může její maminka lézt na nervy natolik, že nebudete mít potřebu ji už vídat. Jak to však pak vyřešíte s vaší ženou? Už jen těžce.

Omezování je v tomto případě na místě

Pokud je vaše žena „mamánek“ máte jen jedinou možnost, a to, že ji naučíte být více samostatnou a rozumně smýšlející osobou, která nebude mít věčnou podporu matky, ale problémům (hlavně ve vztahu) se bude muset postavit čelem především sama za sebe. A to docílíte i tak, že omezíte příchod do vašeho domu její mamince na maximálně jednou za měsíc.