Víte, že erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz mnoha lidem zkvalitnily život? Uvědomili si, že jim schází porozumění, něžnosti a pozornost a především doteky hebkou dlaní po celém těle. To je také jeden z důvodů, proč si dopřáváme klasické masáže, jsou-li totiž maséři či masérky zkušení, dovedou v nás rozproudit nejen lymfu, ale také vnitřní touhy, dobrý pocit a intuici.

nahá dívka

Něžné doteky jsou jednou z věcí, které nám v moderním světě schází čím dál víc, nemáme na sebe moc času, pořád někam spěcháme, plníme si povinnosti, z nichž některé (zbytečné) si mnohdy klademe na svá bedra sami, a pak navečer uleháme do postele unaveni a bez energie, a pokud ji trocha zbude, dopřejeme si sex, ale ve stylu „rychlovky“, abychom šli brzy spát a ráno byli schopni zas fungovat v tom rozběhnutém kolotoči.

rozepínání podprsenky

Sex se velmi často mění na tělocvik – sportovní výkon, gymnastický trénink či jak to nazvat, samotný akt nás však nemůže dokonale uspokojit, když je krátká předehra, když schází ono mazlení a právě hlazení pokožky, které zvýší erotické napětí a uvolní bloky nasbírané v průběhu dne v rušném městě.

Sex totiž není jen o zasouvání penisu do některého z tělesných otvorů, mnohem kvalitnější prožitek vzniká u tzv. komplexního či celotělového orgasmu, kdy jsou ve hře všechny tělesné buňky, vnímáme jej jako pocit extáze a vzrušení všemi smysly, které se také stávají citlivějšími a vnímavějšími.

A právě na toto téma se zaměřují erotické masérské salóny – dopřát skutečnou rozkoš, která pramení z tělesné blízkosti dvou nebo více bytostí, proto jsou také nesmírně oblíbené techniky „full body“ neboli „body-to-body“, kdy se na sebe masérka a klient přitisknou co největší plochou těla, jak to jen jde. Pochopitelně lze zvolit i jiné techniky, které ve vaší fantazii probouzí přirozené touhy po rozkoši, a vřele můžeme doporučit i lávové kameny, s nimiž se rozproudí čakerní systém nebývalou měrou a naladí vás na následující příjemné prožitky.