Nic ostrého – do sáčků se zipem můžete v zásadě uložit cokoli, co se do nich vejde. Zapomeňte však na všechny ostré a špičaté předměty, které mohou sáček proděravět či roztrhnout. A pokud přece jen potřebujete do zip sáčku vložit třeba holicí žiletky nebo manikúrové nůžky, zabalte je předem do papírového ubrousku a převažte lepicí páskou.

Hrací karty, kostky a figurky – také milujete společenské hry, jako je pexeso, jednohlavé či žolíkové karty, legendární „Člověče nezlob se“, vrhcáby, šachy, mikado, dámu, halmu nebo mlýn? Obvykle bývají uložené v kartonových krabicích, ale pokud je berete s sebou na dovolenou, mohou se vám hodit uzavíratelné sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack, odkud se vám nic při transportu zavazadel neztratí.

hrací karty a kostky

Potřeby pro vodáky – chystáte se někam na vodáckou výpravu a balíte věci do plastového barelu nebo lodního vaku? Pak by se vám mohly hodit uzavíratelné sáčky, které poslouží jako pojistka, kdyby se náhodou uzávěr vaku uvolnil, nebo se protrhl o nějaký ostrý předmět. Případně kdyby se uvolnil uzávěr u plastového barelu. Do uzavřeného plastového sáčku se voda nedostane, pokud jej neprotrhnete, což je ale v těchto situacích málo pravděpodobné.

kancelářské sponky

Kancelářské potřeby – sáčky na zip jsou vděčné pro uložení drobností v psacím stole, např. pro tužky, propisky, pastelky, gumu, ořezávátka, pravítka, sponky, sešívačku, děrovačku atd. To vše se vám nebude pak volně povalovat v šuplíku a budete mít o svých věcech lepší přehled.

Stěhování – pokud se stěhujete, sáčky na zip využijete pro některé drobné předměty, aniž byste pro ně museli hledat nějakou nádobu, jako jsou sklenice nebo dózy. Sáčky na zip jsou lehčí a skladnější. Můžete je upotřebit také v případě, že rozebíráte nábytek, a potřebujete někam ukládat spojovací komponenty (vruty, šrouby, podložky, dřevěné kolíčky atp.)

Potraviny – a konečně pro potraviny jsou všechny typy zipových sáčků jako stvořené, protože jsou zdravotně nezávadné, mohou být uložené v chladničce, v mrazáku i při pokojové teplotě. Nevadí jim ani vyšší teploty letních veder, takže takto můžete pohodlně celoročně skladovat luštěniny, semínka, sušené ovoce, některé ořechy či celozrnné obiloviny.