Rádi cestujete a nebyli jste ještě na Pálavě? Vidět jižní Moravu je velkým zážitkem, a když odejdete po svých, jste úctyhodný. Jižní Morava se proslavila svým jedinečným a chuťově dokonalým vínem. Na velké části oblasti se rozpínají bohaté vinice. Je to krásná pohádková krajina, kde narazíte na spoustu malebných vinných sklípků.

vinice

Ve většině vás přátelsky uvítají a nabídnou vám své vzorky. Rádi se podělí o svou práci. Ty větší vám pro skupinu lidí udělají košt. Všechno se samozřejmě netočí kolem vína. Oblast je bohatá na památky a zajímavá místa. Nejvyhledávanější jsou Lednicko-Valtický areál, Valtické podzemí, Mikulov s renesančním náměstím kašnou a Sousoším Nejsvětější Trojice, křížová cesta na Svatý kopeček, ze kterého je krásný výhled na Mikulov. To zdaleka není všechno. Zámek Mikulov¨, Valtice a Lednice, Kolonáda na Reistně, zřícenina hradu Sirotčí hrádek, vodní nádrž Nové Mlýny, kde se můžete vykoupat nebo projet na loďce. Jižní Morava toho nabízí mnoho a určitě to za to stojí.

zámek lednice

Nabízíme vám skvělé východisko, kde se můžete ubytovat. Ubytování Lednice je krásný hotel vedený v zámeckém stylu. Budete se u nás cítit jako šlechta na zámku. Ubytování nabízíme ve třech provedeních. Pokoje Deluxe, Standard a Rodinné pokoje. Součástí hotelu je zahradní restaurace, kde vám nabídneme speciality na grilu. Nebo můžete využít naší pizzerii Ristorante. Pro pohodlný a příjemný večer můžete zavítat do našeho vinného sklípku a ochutnat naše víno. Krásné chvilky nad sklenkou bílého nebo červeného vína. Pro ty, co by si rádi odpočinuli, máme v nabídce privátní wellness. Kde si můžete odpočinout a načerpat nové síly. Prohřát celé tělo v infrasauně nebo finské sauně. Na objednání si můžete rezervovat masáž od našich specialistů. V letním období si můžete užívat ve venkovním bazénu, který má venkovní bar. Pohodlí a komfort v jednom. Neváhejte a koukněte na naši nabídku ubytování Lednice Lednice.Galant.