Zařizování interiéru může být někdy velice náročné, hlavně když žijete v malém bytě a nábytek, ani vaše věci se tam prostě nedokážou vměstnat. Skvělým řešením jsou vestavěné skříně. Skříň na míru dokážete umístit i do sebemenšího bytu a jelikož může být rozložena přes celou plochu zdi, získáte nemalé množství úložného prostoru. Velkou výhodu je i rozvržení úložného prostoru dle vašich potřeb. Máte hodně kabátů? Skříň může disponovat dlouhou tyčí, aby se vám tam všechny vešly. Nebo naopak vlastníte spíše mnoho drobností? I to se dá vyřešit. Stačí se domluvit na vytvoření drobných poliček s organizátory.

barevná skříň

Vestavěné skříně Sten-skrine nemusí být pouze chytře vytvořená skladiště věcí, ale může se jednat o naprosté umělecké dílo. Skříň může působit jako plakát vašeho oblíbeného místa, nebo umělce. Firma STEN nabízí přes sto milionů motivů a umožňuje zákazníkům potisk vlastní grafikou. Máte tedy jistotu originality a spokojenosti z vaší strany ohledně vzhledu. Další alternativou můžou být dveře vyplněné zrcadly, které opticky zvětší místnost nebo můžete zvolit kvalitní materiál, který vhodně doplní interiér pokoje. Rozhodnutí je zcela na vás.

Skříň s motivem Londýnu

Společnost vestavěné skříně STEN se s vámi v případě zájmu setká a vše vyřeší za vás. Vy jen řeknete vaše požadavky, ohledně velikosti skříně, rozložení modulů a vizuální stránky skříně. Pak už začnou pracovat odborníci, kteří za vás nástin vytvoří a ukážou vám ho v 3D návrhu. Když budete spokojení, jste jen krůček od vaší skříně snů. Odborníci vám ji zhotoví na míru a dle vašich požadavků a až bude vše hotovo, montážníci vám ji poskládají u vás doma. A proč zvolit právě STEN? Firma má pozitivní přístup k zákazníkům, nejenže se snaží vytvořit skříň přesně dle vašich představ, ale výrobu přizpůsobí i vašim finančním možnostem. Jedná se o firmu s patnáctiletou tradicí na trhu, máte tedy jistotu, že budete jednat jen a pouze s odborníky, kteří ví, co dělají. A domluva je tak jednoduchá, jediné, co vás dělí od vestavěné skříně STEN je změření prostoru, kam plánujete skříň umístit, sepsat seznam věcí, které budete do skříně uschovávat a vybrat si vaše barevné preference, vše ostatní už můžete nechat na STEN.