Svatba! Jeden z nejdůležitějších dní každé ženy a muže. Den, který navždy změní život a jako k takovému je třeba přistupovat. Po zpravidla neočekávaném momentu, kdy muž poklekne před ženou, která mu se slzami v očích řekne své ANO a nechá si navléci zásnubní prsten, přichází kolotoč příprav a obvykle i starostí. Tím prvním, nad čím každá žena přemýšlí, jsou svatební šaty. Obyčejně má žena představu o šatech již od svých 15 let, ale realita někdy bývá zcela jiná. Chtěla jste mít vždy hladké šaty se zdobeným živůtkem a k tomu dlouhý závoj, ale ve Vámi navštívených salonech jste objevila pouze krajkové šaty? Nemusíte být smutná. Vaše šaty budou přesně takové, jaké jste si vysnila a to díky svatebnímu salonu Zoryana Stekhnovych – Paris v Praze.

svatební šaty

Nejen, že budete mít ve svůj velký den šaty, které jste si vždy přála, ale budete vypadat tak, jako před Vámi žádná jiná nevěsta nevypadala – budete zcela jedinečná. Excelentní svatební šaty na míru https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/ Vám zaručí dokonalé přizpůsobení Vaší postavě. Kombinace elementů pak navíc vytvoří model podle Vašich přání. Hladká sukně se zdobeným živůtkem již nebude žádný problém. Pokud ovšem patříte mezi ženy, které nemají přesnou vizi a potřebují malinko napovědět, neváhejte navštívit tento svatební salon pod vedením česko – francouzské návrhářky Zoryany Stekhnovych.

svatební šaty na míru

Stačí, když budete vědět, co se Vám líbí a co naopak naprosto odmítáte. Z vystavených modelů, které si můžete vyzkoušet, si sama určíte, které elementy by Vaše šaty měly mít a jednoduše je po poradě s profesionálním týmem asistentek, v čele se samotnou návrhářkou, necháte zkombinovat. Při výběru je zohledněn nejen typ Vaší postavy, ale i pleti, barvy vlasů či dokonce Vašeho charakteru. Jedná se tedy o excelentně promyšlený výběr, abyste ve svůj svatební den vypadala jako princezna.

Nevěsty, neváhejte a sjednejte si schůzku v saloně, který si Vás bude hýčkat.