Blíží se doba vánoční, doba, kdy každý přemýšlíme nad dary pro své nejbližší. Často si také klademe otázku, čím obdarovat naše ratolesti. Zkuste to letos jinak a pořiďte jim po stromeček zahradní trampolínu.
Taková trampolína je skvělým darem nejen pro vaše děti, ale radost přinese i vám. Pohyb na skákací ploše je prospěšný pro každého člena rodiny. Koupi trampolíny můžete tedy pojmout jako rodinný dar.

skákající děti

Nevíte-li, kde sehnat kvalitní trampolínu za rozumnou cenu, můžete to zkusit právě u nás. Nabízíme široký výběr velikostí včetně příslušenství. Naleznete u nás především průměry 305 cm, 400cm, 244 cm a 366 cm. Z příslušenství vám pak můžeme nabídnout ochranné sítě, plachty, náhradní pružiny a skákací plochy či schůdky. Stačí se jen vybrat.

Při dodržení jednoduchých pravidel se úrazu bát nemusíte

O trampolínách se často říká, že jsou nebezpečné. To ale neplatí vždy. Stačí, když dodržíte https://www.expres.cz/foto.aspx%3Fr%3Ddx-viral%26c%3DA161218_145146_dx-viral_khor%26foto%3DKHO680e75_68hipster_gingerbread_man_by_porcela.jpgjednoduchá pravidla a vážných úrazů se nemusíte obávat.
· Zásadní je nepouštět na skákací plochu děti bez dozoru.
· Nenechat skákat několik dětí najednou.
· Střídat aktivitu s odpočinkem.
· Používat ochranné prvky, například ochrannou síť nad trampolínu.

Kvalitní provedení, široký výběr a spolehlivost konstrukce

Naše trampolíny https://www.beanbag.cz/trampolina-s-ochrannou-siti jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a velmi spolehlivé. Jednotlivé produkty se liší nejen svým průměrem, ale i počtem U noh. Ty může mít konstrukce tři nebo čtyři. Oba typy jsou ale velmi stabilní.

trampolína na trávě

Všechny naše produkty jsou dodávány spolu s ochrannou sítí kolem celé trampolíny, která zaručuje bezpečnost při pohybu na skákací ploše a nemusíte se tak bát, že dojde ke zbytečnému pádu na zem.
Vybírat však můžete i různá barevná provedení krytu pružin, která se nabízí v barvách červené, modré, zelené či růžové.
Nebojte se nás na cokoli zeptat, rádi vám zodpovíme dotazy a doporučíme ideální velikost do vaší zahrady a případně i další vhodné příslušenství.