Ano, je to bohužel tak. Jistě si říkáte, co je to za bláznivinu, v téhle branži přece může podvádět jen ten kdo si půjčuje. Uváděním falešných údajů, předkládáním falešných dokladů či potvrzení. Ano, máte pravdu, stačí falešné potvrzení o výši příjmu a již lítáte mezi paragrafy a hned vás nějaký zahákne. V tomto případě, pokud vám to bude prokázáno jde o trestný čin podvodu a vy můžete krásně skončit v báni.

Ale podvodníci mohou být i na straně druhé, i když u nich se jim podvod nedá prokázat. Protože jsou velmi rafinovaní. A věřte, že dnes již sice ne v takovém množství jako kdysi, ale přece jen jim pšenička kvete. Jak se to dělá?

Prostředků je hodně, a tito fiškusové se spoléhají na to, že člověk podepíše to, co mu strčí pod nos. Proto na něj všelijak tlačí, mluví o čase a v této časové tísni jim je podepsáno to, co by jinak asi soudný člověk nepodepsal. Nebo jen nějak čarují s čísly a vy rázem plavete v něčem hodně nepříjemném. Stačí upravit úrokovou sazbu, nebo na konci smlouvy uvést další věcičky které vás pokutují za kdejakou blbinu.

Spousta peněz

Nejvíce se však čachruje s výší měsíčních splátek, jejich počtem a výší úroků. Po sepsání smlouvy pak přijde člověk na to, že si sice půjčil půl milionu, ale vrátí celý jeden. Takže jej ta půjčka přišla pěkně draho. Na soudy zapomeňte, vždy vyhrají ti bohatší.

Proto si berte půjčku jen tam, kde je to ověřeno. Například nebankovní hypotéky bez registru, které poskytuje firma, na kterou zde máte odkaz. Tato je prověřena několika sty žadatelů.

Zde se žádných podvodů nedočkáte, protože na smlouvu a na její prostudování si můžete vzít času kolik chcete. Také se zde dopředu nic neplatí jako jinde, kde je jim pak jedno zda smlouvu podepíšete, protože už vás oškubali a třeba i o pět tisíc.

Peněženka

Proto tedy onu nebankovní hypotéku můžete v klidu vyzkoušet, aniž vás to bude něco stát. A to stojí za to ne?