Už vám ze všech těch úvěrů jde hlava kolem? Stále počítáte nějaká procenta a nemůžete se dopočítat pořádného výsledku? Jenomže v dnešní době nejsou úvěry jenom o penězích, to už jste možná také zjistili. Celá tématika je hodně o podmínkách. Vlastně o tom, kde vám půjčí a za kolik. Další klíčovou vlastností je, jak dlouho budete čekat na peníze, protože na ty neradi nečekáme. Pokud potřebujeme půjčku, pak ji chceme mít rychle vyřízenou.

znaky dolarů

Každému by se líbilo, kdy peníze získal snadno a rychle, o tom není pochyb, jenomže v bance se s takovýmto přístupem vůbec nesetkáte. Ba právě naopak, ještě vám možná oznámí, že vlastně od nich vůbec půjčku nedostanete.

Podmínky úvěru

Do sekce podnikatelských úvěrů spadají také hypotéky bez registru. Získáte peníze za nemovitost, kterou budete ručit. Provede se odhad a podle toho získáte určité procento z hodnoty vašeho majetku. Může se jednat o procento až do výše 70% z odhadu nemovitosti.

hrnek za tabletem

S těmito penězi můžete financovat veškeré potřeby ve firmě. Můžete s nimi nakoupit movitý nebo nemovitý majetek, budovy, haly, stroje a zařízení. Dále je možné vyplatit různé druhy, nedoplatky, sociální a zdravotní, pojištění nebo jiné finanční záležitosti.

V tomto případě nevadí nízké daňové přiznání. Dokonce se tolerují také záznamy v registru.
procenta na mapě

Ručení nemovitostí

a) Může se jednat o jakýkoliv typ nemovitosti. Do zástavy můžete dát dům, byt, haly, pozemky, budovy, administrativní objekty, kanceláře, ale i hotely, penziony a spoustu dalšího.

b) Máte negativní zápis v registru? Víte, že je to problém? Tušíte, že vám v takovém případě nikdo úvěr neposkytne? Negativní zápisy v registru nemusí být nutně překážkou k tomu, abyste získali úvěr. I přesto, že máte záznam, můžete vám úvěr poskytnout, protože to většinou nemá vliv na to, jestli je klient schopen splácet. Většinou se jedná o staré záznamy nebo o nějaký drobnější prohřešek, nezaplacenou fakturu, opožděnou splátku a tak podobně.