Co znamená pojem natural? V překladu samozřejmě přírodní, což značí, že tyto produkty nejsou solené nebo pražené nebo jinak upravované či dochucované. Díky tomu si můžeme vychutnat jejich pravou chuť. Navíc je tímto způsobem můžeme přidávat do sladkých i slaných jídel, udělat si z nich pochutinu na zobání, když přijde návštěva nebo večer k televizi, ale můžeme je použít v teplé i studené kuchyni, k vaření, pečení a smažení. Vyrobíte z nich doplněk hlavního jídla i snídaně, která díky tomu bude bohatá na výživové hodnoty.
Milujete kešu oříšky? Mohli byste se jich ujíst? Raději byste volili rovnou větší balení? V tom případě bude ideální kešu natural 1 kg. na prkénku na dřevěném stole

  1. Kvalita je na prvním místě

Pokud zvolíte bio kvalitu, pak si můžete být jistí, že jsou produkty vždy pěstované v ekologickém zemědělství. Díky tomu si každičký kousek zachová svou výjimečnou chuť a také výživové hodnoty. Přírodní způsob sklízení je precizní a také ekologický.

Obsahují pro tělo prospěšné látky

Ořechy kešu obsahují spoustu prospěšných látek a omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Zlepšují paměť. Obsahují hořčík, antioxidanty a snižují cholesterol v krvi.

  1. Vhodné i při dietách a do raw jídelníčku.
  2. Základ do omáček, pomazánek i krémů. Stačí je namočit a rozmixovat.
  3. Plody se pěstují v Americe, Africe a Asii.
  4. Posilují nervovou soustavu a jsou vhodné proti nervozitě a při podrážděnosti.

na stole je miska s vločkami

  1. Snídaně, svačiny, obědy i večeře

Přidávat je můžete do salátů ovocných i zeleninových, hodí se jen tak na mlsání k televizi, ale i jako bohatá a výživově vydařená snídaně. Obsahují spoustu cenných látek. S takovou snídaní splníte nutriční požadavky raz dva. Přidat si je můžete do kaší, do salátku, do cereálií. Vhodné k obědu k večeři, jako doplněk nebo z nich můžete vařit. Dají se využít i na pečení nejenom zdravých müsli tyčinek, ale i k přípravě teplých pokrmů, buchet a bábovek a mnohých dalších sladkých jídel.
Udělejte si ze sladkých jídel výživově a nutričně bohaté pokrmy, které splní všechny limity. Konečně si budete moci dát něco sladkého, ale zároveň budete vědět, že se jedná o výživově bohatou a zdraví prospěšnou porci.