Ano, toto je zvláštní obor, na nějž nedá spousta mužů dopustit. Již ve středu hovoří o rybářském víkendu, protože v úterý o něm mluvit přestali. Široce rozpažují, aby ukázali, co chytili a jejich řeč je jen o vodě. Zkušení vědí přesně kde chytí sedmi metrového kapra, znají kdejakou kaluž, ve které je třeba jen pulec a ryby jimi nachytané by v pohodě nasytily střední Afriku.

Ale ne každý rybář lže jako když tiskne. Taková dvě nebo tři procenta jistě mluví alespoň z poloviny pravdu. Netvrdím, že vždy, ale někdy ano.

prut

No, je čas si přestat z našich dobrodruhů utahovat a napsat fakt, že jde o velmi hezkou zálibu, která mne vždy fascinovala a rád jsem sedával opodál rybářů a sledoval je.

K rybolovu používá každý něco jiného a jedna moje známá tvrdí, že když její muž přinese rybu tak je cenově sedmnáct krát dražší než v obchodě. Ale mužům jde přece o ten pocit, pocit lovce, jež živí rodinu. Mezi rybáři samozřejmě někdy nepanuje klid a mír, ale války a spory. Ty se vedou o tom, co je lepší „krmivo“, kam nahodit, kde je lépe chytat a kdy a tak dále. A ty největší spory jsou samozřejmě o návnadách a vybavení všeobecně. Každý urputně hájí to své, a hlavně tu svou značku, a nedá na ni dopustit. Je tedy těžké říci, která je vůbec a všeobecně nej. Fakt je však ten, že Savage Gear je mezi všemi pojem. Tato firma má obrovské renomé mezi naprosto všemi a jen několik jedinců neví oč jde. Většinou nováčků.

úlovek

Pokud si sami kliknete na jinak barevný text výše, ihned se dostanete na prodejní web této světoznámé firmy a uvidíte, co vše vyrábějí a nabízejí zájemcům. Všechny výrobky jsou té nejlepší jakosti a ani jeden výrobek není nějaký aušus. Ostatně, neváhejte a objednávejte a posléze můžete kvalitu posoudit sami. Uvidíte, že si tyto výrobky oblíbíte a už nikdy nebudete kupovat cokoli jiného. O firmě pak dejte vědět všem známým.