Spousta lidí se diví, proč je právě jejich web zapadlý na dvacáté stránce, když zadáte patřičné klíčové slovo do vyhledávače. Důvodů může být hned několik, často to je ale způsobené nevhodnou strukturou webu nebo dalšími podobnými maličkostmi. Jestliže chcete, aby byla optimalizace co nejefektivnější, tak je potřebné nejprve nechat kompletně zkontrolovat své stránky, jestli je na nich nastavené vše správné a jestli zde není nějaká překážka, která by bránila k dosažení lepší pozice. Pouze na základě seo analýza může dojít k samotné optimalizaci, která vás zavede až ke kýženému výsledku.

monitor, ikonky

Co seo analýza obnáší?

Ptáte se, co je všechno do analýzy zahrnuto? Jaké všechny úkony budou odborníci provádět, co všechno budou na vašich stránkách kontrolovat? Zaměří se zejména na kontrolu struktury webu, provedou samozřejmě ale i kontrolu nadpisů, metadescriptions, title, sitemap a dalších detailů, nad kterými by vás ani nenapadlo se pozastavovat. Zaměří se taktéž na interní duplicitu textů, která může být také velkým problémem. Nezapomíná se ani na kontrolu prolinkování webu.

Kvalitní ruční kontrola

Myslíte si, že se kontrola všech těchto parametrů provádí nějakým softwarem? Samozřejmě, že ne, všechno je to ruční, provádějí to zkušení specialisté, kteří moc dobře vědí, na co se zaměřit. Díky jejich bohatým zkušenostem na nic nezapomenou, což je velikou výhodou. Jejím schopnostem lze zkrátka a jednoduše důvěřovat, a jimi zjištěné výsledky považovat za směrodatné.

SEO, ručička

Seo optimalizace nesestává pouze z analýzy, ta je jen prvním krůčkem. Je to ale velmi důležitý proces, který není možné podcenit nebo dokonce přeskočit. Jakých dalších služeb můžete tedy dále využít, jakmile bude provedená kontrola?

Návrh klíčových slov
Psaní PR článků, copywriting
Linkbuilding